Aplikacja „Aktywnej Bydgoszczy” – nowość dla aktywnych

Trwają ostatnie przygotowania i testy. Już niebawem premiera. W kwietniu oddamy w Wasze ręce aplikację „Aktywnej Bydgoszczy”. 

Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego. Praktyczną, nowoczesną i prawdziwie bydgoską aplikację dla aktywnych. Nasz program zmierzy wam czas, poda pokonany dystans i spalone kalorie. Wasz telefon podpowie gdzie w Bydgoszczy są ciekawe trasy, ile jest wolnych rowerów miejskich w konkretnej stacji. Od tej pory będziemy Waszym towarzyszem podczas każdego sportowego wyzwania. Dzięki aplikacji dowiecie się o najbliższych sportowych imprezach w naszym Mieście, zapiszecie się na Wasz ulubiony bieg. Dodatkowo dzięki aplikacji będzie można zbierać punkty, które przełożą się na rabaty u naszych partnerów. 

Premiera aplikacji już w kwietniu. Będzie dostępna na Google Play i App Store. Będzie to wersja gotowa, w pełni funkcjonalna. Mimo wszystko będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszego nowego produktu. Liczymy, że dzięki Wam uda się go systematycznie udoskonalać.