Woda Bydgoska. Pakiety wydajemy od czwartku.

 

Startuje wcześniejsze wydawanie pakietów startowych. Zapraszamy w czwartek i piątek. 

Gorąco polecamy wcześniejszą wizytę w naszym biurze zawodów. Dzięki temu unikniemy kolejek tuż przed startem. Czekamy na was jutro i w piątek w godzinach od 14.00 do 18.00 w Ratuszu przy ul. Jezuickiej 1. Korzystajcie z wejścia od strony ul. Farnej, tzw. wejścia do Bufetu. Pakiety wydajemy w Sali nr 03. Koniecznie zabierzcie ze sobą dokument ze zdjęciem. Jeżeli chcecie odebrać pakiety w imieniu znajomego, musicie mieć ze sobą zdjęcie, scan dowodu osobistego tej osoby. Akceptujemy zdjęcia okazywane za pośrednictwem telefonów. 

W skład pakietu startowego wchodzą: czepek, czujnik pomiarowy, opaska uprawniająca do skorzystania z poczęstunku po zawodach, baton energetyczny, ulotki reklamowe, kupony ze zniżką na pizzę „Dominos”. 

Partnerem podczas tegorocznej edycji Wody Bydgoskiej jest Foods by Ann. To marka stworzona przez Annę Lewandowską. Markę Foods by Ann wyróżnia połączenie bezpieczeństwa z gwarancją znakomitej jakości. Składniki, z których powstają ich produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są w pełni naturalne i zdrowe. Nie ma w nich chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów. Zawodnicy otrzymają w pakiecie flagowy produkt sygnowanym marką Foods by Ann – POCKET ENERGY BAR.