Bieg Urodzinowy. Energetyczny poczęstunek na mecie.

City Hotel w Bydgoszczy przygotuje dla zawodników pyszne kanapki i gorącą herbatę. Na pl. Teatralnym czekać też będzie na Was urodzinowy tort.

 

Warto pędzić do mety i to nie tylko po dobry czas i medal. Przygotowaliśmy dla zawodników kilka atrakcji kulinarnych. Na mecie City Hotel w Bydgoszczy będzie częstował kanapkami i herbatą. Kanapki będą dostępne w wersji wegetariańskiej i mięsnej. Już dziś szef kuchni hotelu przygotowuje się do niełatwego zadania zrobienia prawie 1 400 kanapek i sprawnego rozdania ich biegaczom w plenerze. W hotelowej kuchni spotkaliśmy szefa Sebastiana Ferenca i młodszego kucharza Arkadiusza Sobczaka debatujących nad doborem odpowiedniego pieczywa. Hotel City jest także rekomendowanym przez nas miejscem dla wszystkich, którzy przy okazji biegu poszukują noclegu w Bydgoszczy, np. z soboty na niedzielę lub z niedzieli na poniedziałek.

Miłośnicy nieco słodszych doznań kulinarnych także znajdą coś dla siebie. Na pl. Teatralnym pojawi się gigantyczny, przygotowany na 1 500 porcji tort urodzinowy miasta Bydgoszczy. Będzie można uzupełnić kalorie spalone podczas pięciokilometrowej trasy.