Ostatnia szansa na zapisy na IX Edycję Terenowej Masakry!

Wielkimi krokami zbliża się IX Edycja najlepszego terenowego biegu z przeszkodami w naszym regionie. Tym razem organizatorzy zaprosili biegaczy z całej Polski na 22 września oczywiście do bydgoskiego Myślecinka.


W tej edycji na "masakrowiczów" czeka nowy 15 kilometrowy dystans z ponad 80 przeszkodami na trasie. Jednak największą popularnością cieszy się 5 kilometrowy odcinek, szczególnie ulubiony przez panie. W czerwcowej edycji było ich tam ponad 800 co stanowiło 45% ogółu!
Klimat Terenowej Masakry jak zwykle przyciąga wszystkich, którzy w chcą nie tylko rywalizować ale też dobrze bawić się na trasie biegu. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali klika niespodzianek ale oczywiście nie zabraknie „Tarzana”, „Basenów błotnych” czy też 50 m „Zjazdu”.


Polana Różopole, na której znajdzie się start i meta, będzie miejscem jeszcze wielu atrakcji. Szczególnie dzieci znajdą dla siebie dużą i różnorodną strefę darmowych zabaw, oczywiście nie zabraknie, stoisk ze sprzętem sportowym i turystycznym oraz strefy grillowej z napojami.

https://terenowamasakra.pl/