Zostań Ambasadorem Marki Aktywna Bydgoszcz!

Zapraszamy do udziału w Konkursie projekty, przedsięwzięcia i inicjatywy o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym promujące Miasto Bydgoszcz poprzez sport, dotyczące zarówno aktywności sportowych, jak i zdrowego trybu życia.

Konkurs na Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz (AMAB) organizujemy po raz trzeci i ostatni w ramach trzyletniego projektu zaplanowanego na lata 2017 – 2019.

Kwota do podziału w tym roku to 270 tyś złotych.

Z puli 400 tyś. zł zagwarantowane dofinansowanie w kwocie 130 tyś. ma już bowiem impreza ENEA Bydgoszcz Triathlon, na której organizację Miasto podpisało umowę wieloletnią.

Przyznanie tytułu AMAB umożliwia oferentom ubieganie się o środki finansowe na wsparcie jednego wydarzenia w wysokości do 130.000 zł brutto. Na dofinansowanie mogą liczyć organizatorzy imprez, które mają już swoją bydgoską tradycję, cieszące się dużym zainteresowaniem kibiców, uczestników i mediów.

Chętnie wesprzemy ciekawe inicjatywy, organizatorów z doświadczeniem, którzy  pozwolą przygotować interesującą i profesjonalną ofertę sportową Miasta, tak dla amatorów jak i doświadczonych zawodników.

Wnioski przyjmowane będą do 21 lutego 2019 roku.

Oferty należy składać osobiście, drogą pocztową pod adresem: Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszcz ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz lub drogą elektroniczna na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl.

Regulamin konkursu TUTAJ

Wniosek TUTAJ

Kryteria ocen TUTAJ