O nas

Aktywna Bydgoszcz to portal dla kochających sport i aktywny wypoczynek. Aktywna Bydgoszcz to serwis poświęcony imprezom, w których możesz wziąć udział jako zawodnik. Aktywna Bydgoszcz to miejsce, gdzie spotykasz innych pasjonatów, którzy wolny czas spędzają na sportowo. Tutaj pomożemy Ci zaplanować starty. Tutaj poznasz kalendarz wszystkich imprez w Bydgoszczy i najbliższej okolicy. Pływasz, biegacz, jeździsz na rowerze? Dołącz do Aktywnej Bydgoszczy i bądź dobrze poinformowany!

Wypromujemy Twoje zawody!

Organizujesz ciekawą sportową imprezę? Bieg, zawody kolarskie, wyścigi na rolkach? Napisz do nas. My napiszemy o Tobie.

Portal Aktywna Bydgoszcz jest miejscem, gdzie gromadzimy informacje o wszystkich sportowych imprezach w Bydgoszczy i okolicach. Interesują nas takie imprezy, w których można wziąć aktywny udział, bez względu na to czy jest się zawodowcem czy amatorem. Czekamy na wszystkie sportowe dyscypliny.

Jeżeli chciałbyś bezpłatnie promować swoje przedsięwzięcie na naszej stronie wyślij mail korzystając z zakładki KONTAKT. Opisz swoje zawody, wyjaśnij jak można się zapisać, prześlij mapę, link do formularzy zgłoszeniowych. Czekamy już dziś!