Nowy Partner AKTYWNEJ BYDGOSZCZY

Klub fitness FIT FORMA przystąpił jako partner AKTYWNEJ BYDGOSZCZY, oferując tym samym zniżki dla aktywnych użytkowników naszej aplikacji.

Poznaj bliżej ofertę Klubu fitness Fit Forma /// Fit and Jump Bydgoszcz.

Podstawowa nasza zasada: NIE MA NUDY! Nasze zajęcia są wyjątkowe i nie nudne! U nas świetnie się bawisz, a przy okazji dbasz o zdrowie i kondycję fizyczną, spalasz mnóstwo kcal, tracisz kilogramy, pozbywasz się oponki i poznajesz dużo fajnych ludzi. Dołącz do naszej rodziny. Zapraszamy każdego bez względu na wiek i aktywność fizyczną . U nas w klubie prowadzimy zajecia: Fitness na trampolinie Fit and Jump® - nowoczesny i niezwykle skuteczny sposób, aby zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycję i czuć się lekko. Zajęcia prowadzone są w rytm bardzo energicznej muzyki co pozwala na zaangażowanie wszystkich partii mięśniowych oraz świetną zabawę POUND® - trening zainspirowany grą na perkusji! Podczas ćwiczeń wykorzystujemy specjalne pałeczki, które nadają rytm i podnoszą intensywność ćwiczeń. Unikalna zasadą POUND® jest koncentracja na ruchu i muzyce, a przede wszystkim na robieniu hałasu! Świetna alternatywa dla zumby, ćwiczeń typu pump.
PILATES CORE / ZDROWY KRĘGOSŁUP - Uniwersalny trening przeznaczony niemal dla wszystkich. Idealny dla tych, którzy nie lubią się ruszać i zmęczyć :) Rozciągamy i wzmacniamy mięśnie, zwiększamy elastyczność ciała.

DANE KONTAKTOWE
Fit Forma / Fit and Jump Bydgoszcz
ul. Pod Blankami 33, 85-034 Bydgoszcz
(między Starym Rynkiem, a parkingiem wielopoziomowym)
E-mail: FitFormaBydgoszcz@gmail.com
Tel. 515 382 207

FB

YOU TUBE