Bieg Urodzinowy. Lista rezerwowa.

Chcesz przekazać pakiet innemu zawodnikowi? Nie możesz pobiec w naszej imprezie?

 

Od minionego weekendu cieszymy się kompletem zarezerwowanych pakietów startowych. Chętnych na start jest znacznie więcej niż przewidziane przez nas 1 500 osób. Jeżeli ktoś z już zapisanych osób chciałby zrezygnować z udziału, prosimy dajcie nam znać. Rezygnacja może się odbywać na dwa sposoby:

  • Rezygnacja ze wskazaniem kolejnego startującego – jeżeli macie kogoś, kto przejmie Wasz pakiet poprosimy o mail na adres kontakt@b4sport.pl. Wiadomość z rezygnacją musi zostać wysłana z tego samego adresu e-mail, który wykorzystaliście podczas rejestracji do biegu. W mailu napiszcie, kto przejmuje Wasz pakiet: imię, nazwisko, rok urodzenia, mail, telefon, miasto. Nie zwracamy opłaty startowej. Rozliczenia mogą ewentualnie nastąpić bezpośrednio między zawodnikami. Zarezerwowany rozmiar koszulek pozostaje bez zmian. Na informacje od Was czekamy do 25 marca.  
  • Rezygnacja bez wskazania kolejnego startującego – w tym wypadku wysyłacie maila z informacją o rezygnacji na adres kontakt@b4sport.pl. Wiadomość z rezygnacją musi zostać wysłana z tego samego adresu e-mail, który wykorzystaliście podczas rejestracji do biegu. Nie zwracamy opłaty startowej. Tracicie możliwość odbioru koszulki, medalu. Wasz pakiet zostanie przekazany pierwszej z osób zapisanej na liście rezerwowej. Na informacje od Was czekamy do 25 marca.  

Prowadzimy zapisy na listę rezerwową. Jeżeli chciałbyś pobiec, a nie masz jeszcze pakietu wyślij mail na adres kontakt@b4sport.pl. Osobom z listy rezerwowej będą przysługiwały wyłącznie pakiety pochodzące z rezygnacji, więc zapewne nie będzie ich zbyt dużo. Na rezygnacje zawodników czekamy na 25 marca. Informacje o zakwalifikowaniu do biegu będziemy wysyłać na bieżąco.