Aplikacja Aktywnej Bydgoszczy świętuje pierwsze urodziny.

Dziś mija rok od momentu, gdy pierwszy użytkownik uruchomił apkę AB 

To był rok imponujący. Dziękujemy Wam za zaufanie i wiele sugestii, które cały czas pozwalają nam doskonalić nasz produkt. Po roku jesteśmy dumni z blisko 7 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy nasza aplikację uruchomił już ponad 135 000 razy. 

 

Jeżdżąc z naszą aplikacją na rowerach przejechaliście łącznie ponad 171 000 km, to ponad 246 milionów kalorii. Łącznie przez ostatnich 365 dni przebiegliście niemalże 30 000 km, co daje prawie 8 milionów kalorii.

 

Przez cały rok organizowaliśmy przeróżne indywidualne i grupowe rywalizacje. Łączna wartość wszystkich nagród dla zwycięzców przekroczyła 20 000 zł. W sekcji rabatów, zniżek i promocji współpracujemy już z 13 partnerami i cały czas się rozwijamy. 

 

Przed nami kolejne wyjątkowe wyzwanie. Organizujemy ogólnopolską rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Będzie to miesięczna rywalizacja rowerowa, która ma na celu pokazać, które miasto może faktycznie nosić miano rowerowej stolicy Polsk. Wstępnie zadeklarowało się aż 25 Miast z całego kraju. Każdy z Was będzie mógł włączyć się do tej akcji i zdobywać kilometry dla swojego miasta. 

Wiecej o tym wydarzeniu pislaiśmy TUTAJ

Z kolejnymi aktualizacjami aplikacji będziemy wprowadzać nowe rozwiazania m.in dział znajomi, cele, odznaki i rekordy, porównywanie własnych treningów, publiakcja treningów w mediach społecznościowych oraz asystent głosowy!!