Bieg charytatywny dla Marcinka

Bieg organizuje Komitet Społeczny przy współpracy Pałacu Młodzieży oraz Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Zostanie on przeprowadzony na trasie ok. 5 km. Zawodnicy mogą pokonać ją w dowolny sposób, czyli: przebiec, przejść, przejechać na rowerze, hulajnodze czy wózku. W tym biegu nie ważne są rezultaty, ale to żebyśmy razem wsparli Marcinka w jego walce z nieoperacyjnym glejakiem pnia mózgu.
Zapisy przyjmujemy do końca tygodnia (27 kwietnia) – strona http://www.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-charytatywny-dla-…

Można z tej strony pobrać również druki oświadczeń i je wypełnić. Oczywiście będzie można zapisać się też w sobotę (11 maja) tuż przed biegiem – ale wtedy może już nie być numerów startowych. Rejestrujemy maksymalnie 900 zawodników.

Przypominamy, że przy potwierdzaniu udziału w biegu i pobieraniu numerów startowych prosić Państwa będziemy o datki na rzecz kontynuacji leczenia Marcinka.
Dla zawodników nie mamy pakietów startowych, ponieważ wszystkie zabrane podczas imprezy pieniądze przekażemy na konto Marcinka w Fundacji „Kawałek Nieba”.

FB