Multi - Salon Reiski partnerem Aktywnej Bydgoszczy !

Jest nam niezmiernie miło przedstawić kolejnego partnera - Multi-Salon Reiski!.

Dla najbardziej aktywnych nasz partner przygotował wyjątkowe zniżki i rabaty! Szczegóły w mobilnej aplikacji oraz na www w zakładce apliakcja - aktualna lista zniżek!

Multi-Salon Reiski zaprasza właścicieli wszystkich marek samochodów do korzystania z usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym przez wykwalifikowanych mechaników samochodowych.  Stosujemy diagnostykę komputerową i pojazdową, dzięki czemu możliwe jest szybkie zlokalizowanie usterek, również dzięki poprawionej technice pomiarów oscyloskopem, który można stosować w trakcie badania.
Pozostawiając samochód w naszym serwisie możesz mieć pewność, że samochód zostanie naprawiony przez profesjonalistów, o czym świadczą przyznane naszym pracownikom certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i umiejętności. Zdobyte doświadczenie pozwala w sposób szybki i precyzyjny ustalić przyczyny usterek.

Oprócz serwisu marek:

 • Alfa Romeo
 • Fiat
 • Fiat Professional
 • Jeep
 • SEAT
 • Cupra
 • Subaru
 • Mitsubishi
 • Isuzu

 

Oferujemy również serwis marek:

 • Skoda
 • Volkswagen
 • Audi

Pełny przegląd okresowy

Przeglądy pełne okresowe wykonujemy zgodnie z zakresem czynności opisanym w Książeczce Serwisowej lub Gwarancyjnej Samochodu.

DLACZEGO WARTO WYKONYWAĆ PRZEGLĄD OKRESOWY MIN. 1 RAZ W ROKU?

 • Zapewniasz optymalne warunki pracy silnika w Twoim samochodzie, co bezpośrednio wpływa na niższy poziom spalania paliwa
 • Znasz dokładnie stan techniczny Swojego auta, dzięki czemu kontrolujesz koszty zbliżających się wymian elementów zużywających się np. klocki czy tarcze hamulcowe
 • Zapewniasz bezpieczeństwo sobie i innym pasażerom, dzięki umożliwieniu wykrycia usterek lub zużycia eksploatacyjnego elementów tj. opony, układ hamulcowy, układ jezdny, kierowniczy czy silnik we wczesnym stadium
 • Zapobiegasz powstawaniu dużych usterek technicznych, których naprawa może "zrujnować" Twój portfel

 

Serwis klimatyzacji

Usługa jaką jest serwis klimatyzacji z uzupełnieniem gwarantuje utrzymanie właściwego poziomu smarowania kompresora oraz wilgotności, której zbyt duży poziom może spowodować jego uszkodzenie. Uzupełnia naturalny ubytek czynnika chłodzącego.

Kolejnym ważnym elementem jest diagnostyka układu wentylacji. Proponujemy 2 metody dezynfekcji:
Dezynfekcja za pomocą Generatora Ozonu oraz dezynfekcja chemiczna - metoda skuteczniejsza. Oprócz tego przy pomocy skutecznego pierwiastka, jakim jest AZOT zlokalizujemy miejsce nieszczelności układu klimatyzacji.

Hamulce

Czyszczenie prowadnic zacisków hamulcowych
Nierówne hamowanie samochodu lub lekkie tarcie hamulców może być spowodowane zanieczyszczeniem prowadnic zacisków hamulcowych tlenkiem żelaza i starym smarem.
Regularne czyszczenie prowadnic zacisków i zastosowanie nowej chemii gwarantuje prawidłowe działanie hamulców i dłuższą eksploatację klocków i tarcz hamulcowych.

Wymiana płynu hamulcowego
Każdy płyn hamulcowy posiada właściwości higroskopijne tj. chłonie wilgoć z otoczenia za pośrednictwem elementów gumowych. Już 2% wody w układzie hamulcowym obniża istotnie temperaturę wrzenia płynu, co może doprowadzić do pojawienia się pęcherzyków powietrza w układzie. W efekcie nie będziemy mogli zatrzymać pojazdu używając pedału hamulca. Dlatego nie możemy lekceważyć tego zalecenia.

Kontrola i ustawienie zbieżności lub geometrii kół
Kiedy Twój samochód nie jedzie prosto po jezdni lub gdy podczas pokonywania zakrętów słyszysz piski opon -  oznacza to, że czas na korektę ustawienia zbieżności kół. 
Ustawienia zawieszenia wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia na rynku - John Bean 3D pracującego w technologii laserowej i wykonującego pomiar w czasie nie osiągalnym dla innych tego typu urządzeń

SERWIS OPON ORAZ ICH PRZECHOWALNIA

Nasz Serwis Opon wykonuje wymianę kół do 26'', wymianę opon do 24'',  wyważenie kół do 24'' . 

Zaprasza Serwis Multi-Salon Reiski, ul. Fordońska 353, Bydgoszcz.

Tel. 52 516 1000