Zapraszamy na ostatni wspólny przejazd! Bydgoszcz - Ostromecko

Jednym z celów zabawy Rowerowa Stolica Polski jest integracja rowerzystów, dlatego mieszkańcy Metropolii Bydgoszcz mogą wspólnie wykręcać rowerowe kilometry w czasie zorganizowanych przejazdów. W każdą niedzielę września z parkingu Ratusza na bydgoskim Starym Rynku wyruszamy na rowerową wycieczkę. 

Czas na ostatnią odsłonę rywalizacji o Rowerowy Puchar Polski! W przedostatni dzień naszej zabawy (niedziela, 29 września) zapraszamy na przejazd do Ostromecka. Ruszamy o godz. 11.00 ze Starego Rynku, wydawanie zestawów startowych i zapisy ruszą o godz. 10:15, ale zalecamy wcześniejszą rejestrację w naszym formularzu online. Trasa będzie liczyła ok. 20 km. Po zakończeniu przejazdu zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne grillowanie.

Trasa przejazdu

Uczestnictwo we wszystkich przejazdach jest bezpłatne, ale z powodów organizacyjnych obowiązują zapisy. Zapisać się można przez niniejszą stronę internetową lub w dniu przejazdu godzinę przed planowaną datą rozpoczęcia w punkcie organizatora. W Aplikacji zapisy znajduja się pod banerem "Rejestracja i wyniki".

Dołącz do nas!

 fot. Robert Sawicki