Rajd rowerowy do Wierzchucic – zapisz się!

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz bydgoszczanie i mieszkańcy naszego regionu będą mogli brać udział w zorganizowanych przejazdach rowerowych, aby nabijanie kilometrów było przyjemniejsze.


Niedziela  - 13 września - Wierzchucice nad Jeziorem Wierzchucińskim.
To nowa propozycja w naszym rowerowym rozkładzie. Trasa o długości ok. 25 km poprowadzi m.in. niedawno oddaną do użytku drogą dla rowerów przy ul. Grunwaldzkiej, a następnie – urokliwym Szlakiem Pól Malowanych. Rajd rozpocznie się z parkingu bydgoskiego ratusza na Starym Rynku a zakończy się w sali bankietowej „Stary Młyn” (Wierzchucice 6).


Przejazdy odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Uczestnicy muszą dostarczyć informację o braku przeciwskazań do udziału w rajdzie. Na starcie i podczas oczekiwania w kolejce po posiłek należy mieć założoną maseczkę. Start będzie odbywał się nie w jednym peletonie, ale w mniejszych grupach – przy zapisie na rajd należy wybrać godzinę startu.
Przejazd będzie miał  charakter rajdu turystycznego, a więc trasa będzie wiodła drogami dla rowerów, a tempo będzie oscylowało w granicach 16-18 km/h.

Udział w przejazdach jest bezpłatny!

Zapisać możecie się poprzez stronę:

https://b4sportonline.pl/Puchar_Rowerowej_Stolicy_Polski