Pobiegniemy w urodziny Miasta

Zapraszamy na Bydgoski Bieg Urodzinowy. Tym razem w formule internetowej. Biegacze mają szanse na super nagrody.

 

Są chętni do sportowego świętowania? Znakomicie! Aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba zainstalować aplikację Aktywne Miasta – jest bezpłatna i dostępna na Android i iOS. Z włączoną aplikacją ruszamy w trasę. Biegamy 17, 18 albo 19 kwietnia. Trzeba pokonać 5 km po Bydgoszczy. Trasę wybieracie sami. Może być park, osiedle, bulwary. Ważne, by Wasz biegowy szlak w całości mieścił się w administracyjnych granicach Miasta.

Jeżeli chcecie powalczyć o nagrody w naszej imprezie, trasę musicie zaplanować nieco bardziej szczegółowo. W dziesięciu miejscach Bydgoszczy w sobotę, niedzielę i poniedziałek zawisną specjalne bannery naszego biegu i aplikacji Aktywne Miasta. Zróbcie sobie fotkę z jednym z nich i wyślijcie na adres aktywna.konkurs@um.bydgoszcz.pl. Każdego dnia rozdamy po 5 słuchawek JBL TUNE 500 BT. Nagrody otrzymają osoby, które prześlą nam maila ze zdjęciami najbliżej godziny 19:04. Na maile czekamy w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Łącznie przygotowaliśmy 15 nagród. 

 

Prosimy, uważnie przeczytajcie regulamin Bydgoskiego Biegu Urodzinowego 2021 – dostępny TUTAJ.  Tam znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące naszego konkursu oraz adresy miejsc, w których zawisną nasze bannery.

Życzymy udanego świętowania na sportowo!