Zmiana terminu majowej edycji Enea Bydgoszcz Triathlon 2021

 

 

Drodzy zawodnicy,

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, ale jesteśmy zmuszeni przesunąć majową edycję Enea Bydgoszcz Triathlon na 28-29 sierpnia 2021.

 

Dlaczego podjęliśmy taką decyzję?

Na chwilę obecną przepisy centralne wprowadzone w związku z COVID-19 zakazują organizacji imprez poza obiektami sportowymi.

Mimo, że serce zawodów bije w aż trzech halach sportowych w centrum Bydgoszczy, to pływacie, jeździcie i biegacie poza tym obszarem. Niestety przy tak dużej liczbie uczestników nie możemy zrealizować zawodów w pierwotnie zaplanowanym terminie, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.


Co to oznacza dla zawodników?

Przenosimy majową edycję Enea Bydgoszcz Triathlon na weekend 28-29 sierpnia 2021.

Wszyscy zawodnicy, którzy są na listach startowych, zostaną automatycznie przeniesieni na nowy termin, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań.


A co, jeśli nie mogę wystartować w sierpniu?

Zdajemy sobie sprawę, że możecie mieć już inne plany lub zobowiązania.

Zawodnicy zapisani na majową edycje zawodów otrzymali od nas mailowo komplet informacji o możliwościach zmiany lub przeniesienia ich rejestracji.


Co dalej?

Pozostajemy w kontakcie, ponieważ niedługo ogłaszamy cykl spotkań treningowych, testów pianek oraz webinarów przygotowujących do Enea Bydgoszcz Triathlon.

Mimo niesprzyjających okoliczności, chcemy wykorzystać „dodatkowy” czas do zapewnienia Wam kolejnych emocji, wiedzy i treningów.

Już dzisiaj możecie zapisać się na webinar z triathlonowym mistrzem świata: Marcinem Konieczny:  więcej informacji poniżej! 

W międzyczasie zachęcamy więc Was do dalszego dbania o swoje zdrowie i kondycję fizyczną oraz wytrwałego budowania życiowej formy na lipcową lub sierpniową edycję zawodów!

Dziękujemy za wasze zrozumienie, dbajcie o siebie i do usłyszenia!

 

Weź udział w niedzielnym spotkaniu online z Marcinem Koniecznym

30 minut z Mistrzem Świata, Marcinem Koniecznym

Naszym gościem będzie MKON: triathlonowy mistrz świata na pełnym dystansie, ostatnio maratończyk zawstydzający swoimi osiągnięciami młodszych biegaczy.

Porozmawiamy nie tylko o triathlonie, ale także o łączeniu sportowej pasji z pracą i życiem rodzinnym.

Marcin jest na codzień doświadczonym trenerem biznesu, więc poruszymy też temat stawiania i realizacji celów.

Spośród osób, które zapiszą się na wydarzenie na platformie DecathlonGO rozlosujemy trzy zestawy gadżetów z kolekcji #MamCEL.

Podczas rejestracji możecie (i powinniście :) wpisywać swoje pytania. Wybrane z nich zadamy Marcinowi podczas naszej rozmowy.

 

Oficjalna strona wydarzenia: www.BydgoszczTriathlon.pl