Otylia Jędrzejczak na Wodzie Bydgoskiej

Otylia Jędrzejczak na Wodzie Bydgoskiej

Najbardziej utytułowana polska pływaczka odwiedzi nasze zawody.

 

Gościem specjalnym tegorocznej Wody Bydgoskiej będzie Otylia Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska zawita na Wyspę Młyńską razem ze swoją fundacją. Będzie promować projekt „ZERO jest OK – bezpiecznie nad wodą”. Pokażemy, jak ważna jest świadomość zagrożeń czyhających nad wodą. Odbędą się dwa wykłady dotyczące bezpieczeństwa oraz pokaz ratownictwa wodnego przez WOPR.

 

Kibice i zawodnicy na Wyspie Młyńskiej będą mogli spróbować swoich sił w skimboardzie. Ślizg na desce po cienkiej warstwie wody to techniczny i wymagający sport.  Zbudujemy dla Was dwudziestometrowy mobilny tor testowy. W programie: szkolenia i pływanie pod okiem instruktorów, zawody z udziałem uczestników szkoleń, pokazy w wykonaniu skimboarderów.

Zapraszamy do spróbowania swoich sił na trickboardzie i spoonerze. To przyrządy do ćwiczeń oraz treningu dla osób w każdym wieku. Ćwiczenia umożliwiają rozwój zdolności motorycznych i gimnastykę całego ciała. Atrakcja stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w takich dyscyplinach, jak: wakeboard, skimboard, kitesurfing, surfing, skateboard.

 

Na Wyspie Młyńskiej uruchomimy waterball. To wielka, nadmuchiwana, przezroczysta kula wykonana z wytrzymałego materiału. Będąc wewnątrz kuli, można spokojnie i bez żadnych obaw chodzić, skakać i biegać po wodzie - znakomita atrakcja dla osób w każdym wieku.

 

Po tych wszystkich sportowych emocjach trzeba będzie uzupełnić kalorie. Czekać na Was będą foodtrucki! Dla każdego coś miłego, kawa herba, gofry, frytki belgijskie i wielki grill, a dla tych pełnoletnich regionalne piwo!

 

Zaraszamy na Wodę Bydgoską. Ruszamy 15 sierpnia.

Zapisy