Woda Bydgoska. Startujesz? Kibicujesz? Poczytaj!

Dziś prezentujemy kilka najważniejszych informacji dla zawodników i kibiców. Dzięki nim łatwiej traficie na parking, do biura zawodów.

 

Pamiętajcie! Wyspa Młyńska to ścisłe centrum Bydgoszczy. Nie można na nią wjeżdżać autem, nie ma tu parkingów.  Najbliższe miejsca parkingowe znajdziecie w Strefie Płatnego Parkowania (np. Rybi Rynek, ul. Mostowa, ul. Czartoryskiego). Opłaty w niedzielę nie obowiązują, ale miejsca na pewno błyskawicznie się skończą. Warto rozważyć płatne parkingi prywatne przy ul. Karmelickiej i przy ul. Pod Blankami (wjazd od ul. Jana Kazimierza). Można także skorzystać z nieco bardziej oddalonych parkingów przy sklepie Castorama i na Rondzie Bernardyńskim oraz Rondzie Kujawskim.

 

Uczestnicy zawodów skorzystają bezpłatnie z toalet w Młynach Rothera (po okazaniu niebieskiej opaski). Szatnie ustawimy na środku polany na Wyspie Młyńskiej. Obok nich stanie depozyt i biuro zawodów. Na ul. Mennica będzie można skorzystać w oferty food truck’ów. TUTAJ znajdziecie informację o szczegółowym harmonogramie startów.