CH Rondo partnerem zawodów „Woda Bydgoska”

W najbliższą niedzielę, 15 sierpnia, rusza kolejna edycja zawodów pływackich na Brdzie „Woda Bydgoska”, której partnerem w tym roku jest Centrum Handlowe Rondo.

„CH Rondo chce być zawsze w centrum bydgoskich wydarzeń. Stąd, nie tylko zapraszamy miejskie instytucje kultury do realizacji wspólnych inicjatyw w naszym centrum, ale także współpracujemy z podmiotami na terenie miasta. Wszystkie wydarzenia sportowe i kulturalne odbywające się w okolicy CH Rondo mają dla nas bardzo duże znaczenie. Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnych dla bydgoszczan zawodów pływackich i wierzymy, że spotkają się one z dużym zainteresowaniem mieszkańców, a także dostarczą im wielu pozytywnych emocji. Serdecznie zapraszamy do kibicowania w strefie relaksu na naszych wygodnych leżakach” – mówi Olga Łoś, Senior Asset Manager, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Handlowego Rondo.

Centrum Handlowe Rondo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. W naszej ofercie znajdują się salony usługowe oraz sklepy znanych i lubianych przez klientów marek, takich jak GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Dealz czy Sephora. Do dyspozycji klientów jest również automyjnia oraz całodobowy klub sportowy CityFit, w którym odwiedzający mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć - poczynając od jogi i zumby, kończąc na sztukach walki. Na terenie centrum znajduje się również strefa foodcourt z restauracjami i kawiarniami oraz hipermarket Auchan, stanowiący codzienne miejsce zakupów okolicznych mieszkańców.