Ostatnie dni charytatywnej akcji dla Ukrainy

Do tej pory w akcji „Sportowa pomoc dla Ukrainy” wzięło udział niemal 140 aktywnych. Na liczniku odnotowaliśmy 22 tys. przebytych kilometrów. To już ostatnie dni na dołączenie do sportowej zabawy, która ma na celu pomoc pieniężną Ukrainie.

 

Ponad 21 tysięcy przejechanych kilometrów na dwóch kółkach i ponad 1,5 tys. zaliczonych w nogach – to dotychczasowy bilans specjalnej rywalizacji, z której dochód trafi do organizacji niosących pomoc uchodźcom z Ukrainy w Polsce.

 

Akcja rozpoczęła się 25 kwietnia i potrwa do 8 maja. Jeśli chcesz pomagać na sportowo, to ostatnia chwila do zapisania się do wydarzenia. Link aktywacyjny pobierzesz TUTAJ.

 

Aby dołączyć trzeba opłacić wpisowe (minimum 25 zł lub więcej, wysokość zależy od Ciebie), następnie zapisz się do rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta i gotowe. Od teraz każdy trening będzie odnotowany w naszym wydarzeniu.

 

Każdy odbyty trening z włączoną aplikacją to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Codziennie spośród wszystkich aktywnych będziemy losować atrakcyjne zestawy nagród.

 

Do tej pory dzięki akcji udało się zebrać niemal 5 tys zł. Pomaganie jest super!

 

Garść statystyk:

Pokonane kilometry wg dyscyplin:

  1. Bieganie – 695km
  2. Jazda na rowerze – 20237km
  3. Nordic Walking – 24km
  4. Chodzenie – 848km
  5. Rolki – 24km
  6. Kolarstwo - 856km
  7. Canicross – 6 km
  8. Hulajnoga – 10km

 

Przebyte kilometry wg płci:

Kobiety – 7604 km

Mężczyźni -15097 km