Już za miesiąc kolejna Terenowa Masakra

Wielkimi krokami zbliża się VI Edycja #TerenowaMasakra - najlepszego terenowego biegu z przeszkodami w naszym regionie. W tym roku organizatorzy nieco zmienili formułę imprezy, rozciągając jej czas trwania na cały weekend – tj. 9 i 10 czerwca. Popularność tras rozmieszczonych w bydgoskim Myślęcinku niezmiennie rośnie. Na dwóch dystansach, 5 i 10 km, znajdzie się odpowiednio 40 oraz 50 przeszkód.

Za niemal cztery tygodnie, na starcie do #TerenowaMasakra, zobaczymy niemal 2700 uczestników, którzy zmierzą się z ekstremalnie trudnym terenem oraz różnorodnymi przeszkodami. Klimat samej imprezy niezwykle przyciąga Panie, których z roku na rok jest coraz więcej. Tym razem na starcie zobaczymy ich ponad tysiąc.

Organizatorzy tradycyjnie przygotowali kilka niespodzianek, ale nie zabraknie tradycyjnych przeszkód. „Tarzan”, „Baseny błotne”, „Rampa” czy też pięćdziesięcio metrowy „Zjazd” – to tylko kilka z niektórych przeszkód, które wprawiają zawodników w zachwyt.

 

Oprócz tego, kluczową rolę odegra Polana Różopole, która zgromadzi dziesiątki tysięcy kibiców oraz naocznych świadków. Miejsce, w którym zlokalizowany będzie start, meta oraz strefa zawodnika, będzie miejscem wielu innych atrakcji, w szczególności dla dzieci. Animatorzy z Sali zabaw „Złoty Smoczek” postarają się sprawić by i dzieci odczuły atmosferę całego wydarzenia. Co więcej, dzieci będą mogły skorzystać z mini toru przeszkód oraz z mini koszykówki.

Pozostałe osoby będą mogły wziąć udział w pokazach Calisthenics Academy, przejrzeć stoiska ze sprzętem sportowym i turystycznym, a także skorzystać ze strefy grillowej.   

Zapraszamy wszystkich do LPKiW w Myślęcinku zarówno w sobotę i niedzielę. Podczas Terenowej Masakrze kibicując możemy spędzić czas w gronie rodziny oraz znajomych przy okazji korzystając z nowej aplikacji Aktywna Bydgoszcz. Starty kolejnych fal zawodników z Polany Różopole odbywają się co 20 minut od 9.20 do 15. Serdecznie zapraszamy