Klub sportowy Ice'n'roll wraz z Team Skadi zapraszają!

Klub sportowy Ice'n'roll wraz z Team Skadi ma przyjemność zaprosić na wspólny trening naborowy, który odbędzie się w środę, 5.04 o 18:30.

W związku ze zbliżającym zakończeniem się sezonu startowego dla 2 drużyn Skadi, przyszedł czas na powiększenie naszego grona, by przygotować się do nadchodzącego sezonu 2023/2024 - tym samym zachęcamy do wzięcia udziału w treningu próbnym następujące grupy wiekowe:

 Beginners- dzieci zaczynające od zera od 5 roku życia
 Juvenile 8-13
 Mixed Age 13-18
 Adult 18+

Łyżwiarstwo synchroniczne to sport zespołowy, łączący w sobie wiele dyscyplin , a zarazem niezwykle ciekawy i widowiskowy, przeznaczony dla osób w każdym wieku. O korzyściach płynących z pracy w zespole mogą się przekonać zarówno dzieci od 4 roku życia, jak i dorośli szukający nietuzinkowego i dającego dużo satysfakcji hobby. W dobiegającym już końca sezonie 2022/2023 udowodniły to drużyny Team Skadi  kończąc rywalizację w Mistrzostwach Polski 2023 z tytułem wicemistrzyń w kategorii Mixed Age i owocnym startem w kat. Adult, medalem na międzynarodowych zawodach Hevelius Cup i 6 miejscem na zawodach 1st Bavaria Cup 2023 w Niemczech.

Zapraszamy do rozpoczęcia z nami łyżwiarskiej przygody - na treningu naborowym wymagamy jedynie podstawowych umiejętności poruszania się po lodzie. Do zobaczenia!