Niedziela z Rowerową Stolicą Polski

Wszystkich rowerowo zakręconych i nie tylko, zachęcamy do odwiedzenia mobilnego punktu Rowerowej Stolicy Polski w najbliższą niedzielę w bydgoskim Myslęcinku. Przygotowaliśmy na tę okoliczność wiele atrakcji, zwłaszcza dla miłośników dwóch kółek!

Nasze stoisko znajdować się będzie przy miasteczku ruchu drogowego na ul. Hippicznej w Myślęcinku w godzinach 14.00 – 19.00.

Odznaki i upominki dla aktywnych

Podczas aktywnego spędzania czasu w parku zaprosimy Was do udziału w polowaniu na okolicznościowe odznaki w aplikacji Aktywne Miasta. Za 10 km pokonanych z aplikacją na rowerze oraz 3 km w pozostałych 17 dyscyplinach,  będzie można zdobyć odznakę w aplikacji i odebrać specjalny upominek (za okazaniem odznaki w aplikacji, do odbioru na stoisku Aktywnych Miast).

Coś dla miłośników jednośladów

Przy okazji spotkania z Aktywnymi Miastami będzie można dokonać bezpłatnego przeglądu roweru w mobilnym serwisie rowerowym. Natomiast Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zaprasza do punktu znakowania rowerów. Aby zabezpieczyć swój jednoślad przed kradzieżą, należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz dowód zakupu roweru (zawierający nazwę i numery jednośladu) i ewentualnie, w przypadku jego braku, kartę gwarancyjną.

a dla dzieci ...

... tych małych i trochę starszych, przygotowaliśmy gry i zabawy sportowo – sprawnościowe, quizy rowerowe z nagrodami, animacje z wielkimi bańkami mydlanymi i inne atrakcje.

Nagrody! Upominki! Prezenty!

W niedzielę zaprezentujemy też nagrody dla aktywnych rowerzystów tegorocznej rywalizacji. A dla facebookowiczów przygotowaliśmy konkurs niespodziankę, w którym nagrodą będą tegoroczne specjalne żółte koszulki RSP. Śledźcie nasz profil https://www.facebook.com/aktywnabydgoszczpl/

Do zobaczenia w niedzielę. Zapraszamy!