Rolkowisko na Bartodziejach

Rusza kolejny projekt w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.  Zapraszamy na bezpłatne lekcje jazdy na rolkach.

Chcesz poznać tajniki jazdy na rolkach? Jeździsz na rolkach, ale chcesz poprawić swoją technikę? Mamy świetną wiadomość! 15 i 22 października zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych lekcjach jazdy na rolkach w malowniczym Parku nad Balatonem w Bydgoszczy. Zajęcia odbywać się będą na terenie miasteczka ruchu drogowego przy ul. Ceramicznej, które także powstało w ramach inwestycji BBO.

Kiedy: 15 października (niedziela) i 22 października (niedziela)

Godzina: 11:00 - 15:00

To doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z jazdą na rolkach lub doskonalić umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Czego możesz spodziewać się na naszych lekcjach?

✅ Nauki podstawowych technik jazdy na rolkach

✅ Ćwiczeń poprawiających równowagę i koordynację

✅ Zabaw i konkursów

✅ Porad od doświadczonych instruktorów

✅ Wspaniałej atmosfery i nowych sportowych przyjaźni

Wszystkie lekcje są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Koniecznie trzeba zarejestrować się na konkretną godzinę, do konkretnej grupy wiekowej. Rejestrujemy się przez Internet. Osoby niezarejestrowane nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach. Zapisy: https://b4sportonline.pl/rolkowisko/

Przygotujcie swoje rolki, kaski i dołączcie do naszego wydarzenia! To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, zdobyć nowe umiejętności i poznać innych pasjonatów jazdy na rolkach.

Wstęp wyłącznie z własnymi rolkami i kaskiem. Na miejscu nie będzie możliwości wypożyczenia sprzętu.

Do zobaczenia na rolkach!