Świętujmy razem! Weź udział w nowej grze miejskiej w aplikacji Aktywne Miasta

Zapraszamy wszystkich użytkowników aplikacji Aktywne Miasta do udziału w nowej grze miejskiej "Bydgoska Gra Niepodległości"! To świetna okazja, aby odkryć ciekawe miejsca w Bydgoszczy, poznać historię miasta i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Zasady gry

Gra polega na odwiedzeniu 10 punktów w centralnej części miasta. Możesz wybrać, czy chcesz trasę przejść pieszo lub przejechać rowerem. Aby wziąć udział, wystarczy pobrać aplikację Aktywne Miasta. Nie czekaj, dołącz do zabawy i sprawdź, jak dobrze znasz Bydgoszcz!

  1. Mural 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski,
  2. Pomnik Powstańca Wielkopolskiego,
  3. Tablica poświęcona generałowi Józefowi Dowbor-Muśnickiemu,
  4. Pomnik Walki i Męczeństwa Ziemi Bydgoskiej,
  5. Dąb Niepodległości,
  6. Tablica poświęcona Romanowi Dmowskiemu,
  7. Pomnik Wolności na Placu Wolności,
  8. Kamienica przy Gdańskiej 92. gdzie Marszałek Piłsudski nocował podczas wizyty w Bydgoszczy,
  9. Popiersie Józefa Piłsudskiego,
  10. Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy.

W najbliższy weekend zabawa z nagrodami

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, mamy dla Was upominki za ukończenie gry miejskiej w najbliższy weekend. Jeśli uda się Wam pokonać trasę gry w dniach: 11 lub 12 listopada, zapraszamy po nagrody do bydgoskiego ratusza. Wystarczy okazać potwierdzenie ukończenia gry w aplikacji na telefonie (powiadomienie push w aplikacji). Czekają zestawy gadżetów promocyjnych.

Po nagrody można zgłaszać się od poniedziałku 13.11 do piątku 17.11 do bydgoskiego ratusza na ul. Jezuicką 1, Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, pok. 113a w godzinach pracy urzędu.

Zapraszamy do zabawy i aktywnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości.