Rusza cykl Joga na Trawie

To już szósta edycja cyklu zajęć JOGA NA TRAWIE organizowanego przez Dorotę Priebe-Kubiak, nauczycielkę jogi oraz właścicielkę studia Stan Harmonii.

Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz miejskich imprez promujących aktywność na świeżym powietrzu i jak co roku objął je swoim Patronatem Prezydent Miasta Rafał Bruski.

Z roku na rok w zajęciach w parku kochnowskiego uczestniczy coraz więcej osób. W ubiegłej edycji co tydzień na wspólnej praktyce z nauczycielkami Studia Stan Harmonii spotykałosię między 150 a 200 osób!

Spotykać się będziemy jak zawsze w sobotę o 10:00  w Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy, gdzie odbywać się będą DARMOWE zajęcia JOGA NA TRAWIE. Jest to wspaniała okazja, aby poznać różne style jogi, pod okiem doświadczonych nauczycielek.

Nasz cykl rozpoczynamy od obchodów Międzynarodowy Dzień Jogi, który przypada 21 czerwca. Jednak celebrować będziemy ten dzień w najbliższą kolejną sobotę czyli 22.06

Organizatorka cały czas stara się wnosić wydarzenie na wyższy poziom i w tym roku po raz pierwszy udało się pozyskać sponsora jakim jest znana w całej Polsce Spółka BENEFIT SYSTEMS, czyli dostawca kart MultiSport i innych produktów promujących zdrowy i aktywny trub życia. Od ponad roku użytkownicy kart MultiSport mogą praktykować jogę ze Stanem Harmonii i firma zdecysdwała się na sponsoring wydarzenia. Dzięki pozyskanym środkom zakupiony zostanie nowy mikrofon dla prowadzących i gadżety dla uczestników zajęć.


-------------------------------------------------------------------------------------------
KIEDY I KTO na Jodze na trawie
22.06 Obchody Międzynarodowego Dnia Jogi w Bydgoszczy
29.06 Dorota Priebe-Kubiak
6.07 Karolina Sumińska
13.07 Magda Rzepka
20.07 Marta Śliż
27.07 Klaudia Smak-Kwiatkowska
3.08 Justyna Pączka
10.08 Kasia Stępniewska
17.08 Beata Tietze
24.08 Dorota Priebe-Kubiak

HARMONOGRAM dnia jogi:
10:00-10:50 Dorota Priebe-Kubiak Otwarcie „Uwolnij stres i napięcia z jogą” praktyka mająca na celu uwolnienie napięć – zarówno tych fizycznych jak i psychicznych, z szyi, barków, górnych pleców i kręgosłupa. Poruszymy więc części ciała, które kumulują najwięcej stresu szczególnie u osób spędzających długie godziny w pozycji siedzącej przed komputerem.

11:00 – 11:50 Kasia Stępniewska „ Biodra źródło wewnętrznej mocy” praktyka jogi pozwalająca budować mobilność stawów biodrowych. Doskonałe wsparcie nie tylko fizyczne, ale też mentalne, gdyż miednica i biodra kumulują dużo stresu i napięć wynikających z siedzącego trybu życia.

12:00-12:50 Justyna Pączka „Jak dożyć 100 w dobrej formie?” krótki wykład o długowieczności i prosta praktyka na stabilność stawów skokowych i kolanowych.

13:00-13:50 Klaudia Smak-Kwiatkowska „Sztuka nie działania” dla wielu nie robić nic brzmi wręcz niemożliwie. Jednak jako ludzie tak samo jak aktywności i pracy potrzebujemy też regeneracji i odpoczynku. Dlatego na zakończenie naszego wydarzenia doświadczycie łagodnych ćwiczeń oddechowych i prowadzonej relaksacji.

Nie może Ciebie zabraknąć!